Meist

ERE Grupp on 2005. aastal asutatud ettevõtete grupp, mis tegeleb finantsteenuste osutamise, laenude andmise, äriprojektide rahastamise ja kinnisvara investeeringutega. Meie sihtrühmaks finantseerimistegevuses on traditsioonilised ettevõtlusalad – kinnisvara, ehitus, kaubandus ja tööstus. Laenuotsuse tegemisel teostame alati ettevõtte kohta põhjaliku analüüsi. Võtame arvesse ettevõtte kogemust, finantsnäitajad, tagatisi, maksevõimet ning potentsiaali. Finantseerime keskmisi ja suuri ettevõtteid. Riskianalüüsi teostamiseks kaasame tihti rahvusvahelisi konsultante ja grupiväliseid eksperte. Laenu otstarve võib olla nii ettevõtte arendus, käibekapitali vajadus või ka omakapitali vabastamine ning võõrkapitaliga asendamine. Kõigile laenudele seatakse tagatised.

Üks meie investeerimisvaldkondi on eluasemekinnisvara arendus, samuti investeerime äri- ja üürikinnisvara projektidesse. Oma projektide rahastamiseks kasutame hoiu-laenuühistu kaudu kogutud kapitali.

Suurt tähelepanu pöörame sotsiaalsele kontekstile: me ei laena ettevõtetele, mis tegelevad kiirlaenudega, alkohoolsete jookide tootmise ja müümisega või tubakakaubanduse ja -tööstusega. Meie klientideks on vaid Eesti ettevõtted ning sellega panustame Eesti ettevõtluse arengusse, uutesse töökohtadesse ning Eesti riigi maksulaekumisse.

ERE Grupp asutati 2005. aastal ettevõtte Estonian Real Estate nime all. Tulenevalt aastatepikkusest tegevusest kinnisvara vahendamisel on meil suur kogemus kinnisvaramüügi valdkonnas.

Aastatel 2008-2012 fokusseerisime oma tegevuse eluasemekinnisvara arendusele renoveerides ja müües enam kui 100 korterit, nende hulgas ka mõningad korterelamud.

Alates 2013. aastast alustasime aktiivset investeerimistegevust ärikinnisvara projektidesse. Luues tasakaalustatud portfelli soetame sektoris tavapärasest tasemest kõrgema tulukusega tööstus- ja eluasemekinnisvara.

Alates 2015. aastast alustasime tegevust laenude väljastamise ja ettevõtete finantseerimise alal.

ERE Gruppi kuuluvad ettevõtted on saanud juhtivatelt reitinguagentuuridelt Krediidiinfo ja Bisnode krediidireitingu ААА ja АА. Osa ERE Grupi ettevõtteid kuulub Äripäeva nn gasell-firmade eriti kiire kasvuga ettevõtete TOPi, olles kinnisvarafirmade edetabelis kõrgel kohal.

ERE Gruppi kuuluvad ettevõtted on järgmiste rahvusvaheliste organisatsioonide ja ametiliitude liikmed:
— The International Real Estate Federation (FIABCI) – Rahvusvaheline Kinnisvaraföderatsioon
— The British-Estonian Chamber of Commerce (BECC) – Briti-Eesti Kaubanduskoda
— Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
— Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL)

Visioon
Tänu professionaalsele juhtimisele ja meeskonnatööle saavutab ERE Grupp investeerimises suurt efektiivsust. Nii tagame oma hoiustajatele ja investoritele kõrge tootlikkuse ja kindlad väljamaksed.

Meie partnerid: