Narva mnt 20/1, Kesklinn, Tallinn

, ,

129 000 €
1 720.00 €/m2
HEA PLANEERINGUGA KODU SÜDALINNAS!

Summary

Price129 000 €
Area75 m2
Rooms3
Floor1/4

Description

BRONEERITUD!!!

Peamised eelised:

  • Asub kesklinna südames
  • Kõrged laed (2,8 m)
  • Kaks tualetti
  • Parkimisvõimalus hoovis
  • Viru keskuseni on 650 m, Kadriorg ja Vanalinn ca 1,4 km
  • Asjalik KÜ

Parimad kinnisvaramaaklerid soovitavad alati osta kasvõi kõige lihtsama korteri, mis asub aga heas rajoonis. Sellisel juhul hakkavad teie heaks tööle piirkonna vaatamisväärsused ja selle hea maine. Naabriteks on toredad inimesed ja lapsed võivad rahulikult õues mängida. Selle kõige tõttu tuleb ümbrust hoolikalt valida ja arvestada elukoha reputatsiooni. 

Kena 3-toaline perekodu kesklinnas. Korteris on avatud köögiga elutuba, kaks magamistuba, vannituba koos tualetiga ning eraldi WC ruum. Ühes magamistoas on olemas koht ruumikas garderoobi jaoks.  Värske viimistlus, uus santehnika, remont on lõpetatud aprillis. 2016.

Korteris on paigaldatud kaheraamilised aknad (sisse/välja avanevad), et tõsta heliisolatsiooni. Uus veetorustik, kanalisatsioon ja elektrisüsteem. Korter on väga soe.

Jalutuskäigu kaugusel on erinevad söögikohad, vaba aja veetmise kohad, spordiklubid, koolid, pargid. Mitmed ühistranspordi peatused on majast paari minuti kaugusel. Logistiliselt suurepärane asukoht.

  1. aastal ehitatud kivimaja. Maja fassaad ja trepikoda uuendatud.

Helistage meile – hea meelega aitame kaasa uue kodu soetamisel!

Osaühing Estonian Real Estate (ERE) on asutatud 2005. aastal. Kuni 2010. aastani tegelesime kinnisvara vahendamisega, kuid alates 2010. aastast oleme keskendunud peamiselt kinnisvara arendamisele.Meie juhtivatel spetsialistidel on enam kui 10 aastat kogemust kinnisvara valdkonnas. Oleme oma ala professionaalid, kes on alati valmis leidma Teie jaoks parima lahenduse.

Omalt poolt pakkume:
– tasuta konsultatsioonid
– korrektsed lepingud
– professionaalsed tehingud
– aitame laenuga

Location