Veerenni 19-6, Kesklinn, Tallinn

Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

50 000 €
2 604.17 €/m2
TOOTLUS ALATES 7% AASTAS!

Summary

TypeApartment
Transaction TypeSale
Price50 000 €
Area19.2 m2
Rooms1
Floor2/3

Description

PEAMISED EELISED:

  • Kasutusteatise olemasolu
  • Populaarsem turusegment üüri eesmärgil
  • Korter on valmis elamiseks
  • Tootlus alates 7 % aastas
  • Suurepärane asukoht
  • Asjalik KÜ

Hubane ühetoaline korter teisel korrusel. Korter on viimistletud ning möbleeritud.

Tänu sellele, et väikeste korterite järele on tugev nõudlusSUUREPÄRASELT SOBIB INVESTEERINGUKS JA VÄLJAÜÜRIMISEKS (antud piirkonnas on sellise korteri üürihind 300-350 eur).

Gaasiküttega liitumise võimalus (hetkel projekteeritakse gaasitrassi liitumine majaga, mis oluliselt suurendab korteri likviidsust nii üüri, kui ka elamise või müügi eesmärgil).

Kahe- ja kolmekorruselised puitmajad paistavad silma kvaliteetse arhitektuuri poolest. Puuarhitektuuri austajate jaoks on need ajas püsima jäänud ehitised tõeliseks kingituseks. Kui lisada siia veel mugav ja mainekas asukoht, on eeliseid lausa topelt rohkem.

Pakutav objekt, aadressil Veerenni 19 asuv 1924. aastal ehitatud hoone on just üks sellistest ajaloolistest puitmajadest, mis eristub oma kordumatute detailidega.  Maja fassaad ja siseõu läbisid 2015. aastal uuenduskuuri, mille käigus säilitati hoone arhitektuuriline stiil. Maja puhastati ja värviti, paigaldati uued puitaknad ja -uksed. 2016. aastal ehitatud on kolmas korrus, paigaldatud uus katus.

Tallinna südalinna äärel Baltika kvartalis asuva Moetänava lähedal paikneva maja eeliseks on kaunis ümbritsev keskkond ja üksteisest vaid jalutuskäigu kaugusel asetsevate Eesti loov- ja disainiettevõtete, näiteks Monton, Mosaic, Baltman ja Ivo Nikkolo, lähedus. Lisaks aadressil Veerenni 19 asuva maja enda ajaloolisele väärtusele rõõmustab huvilisi ka Baltika Kvartali omanike püüd säilitada piirkonna miljööväärtust – näiteks figureerib kaupluste sisekujunduses kunagiste vabrikute atmosfäär ning palju kasutatakse antiikset mööblit, mis on justkui ühenduslüli mineviku ja oleviku vahel.

Hoone asukoha mugavust kinnitab lähedus vanalinnale ja täielikult renoveeritud legendaarsele kinole Kosmos, samuti väga hea transpordiühendus Tallinna kõigi linnaosadega. Vähem kui 7-minutilise jalutuskäigu kaugusel majast, eemal liiklusrohketest tänavatest, asub Vaikne park. Rahulik roheline nurgake kvartali sees on suurepärane koht, kus lastega jalutada, puhata ja meeldivalt aega veeta.

Sellised majad lisavad Tallinnale erilist veetlust, sest just nendes peitub nii linnaosade kui ka linna kui terviku hing. Ärge laske käest võimalust osta eluase ajaloolisesse majja, sest sellise kinnisvara väärtusele ajahammas juba ei hakka!

Helistage meile – hea meelega aitame kaasa uue kodu soetamisel!

Osaühing Estonian Real Estate (ERE) on asutatud 2005. aastal. Kuni 2010. aastani tegelesime kinnisvara vahendamisega, kuid alates 2010. aastast oleme keskendunud peamiselt kinnisvara arendamisele.Meie juhtivatel spetsialistidel on enam kui 10 aastat kogemust kinnisvara valdkonnas. Oleme oma ala professionaalid, kes on alati valmis leidma Teie jaoks parima lahenduse.

Omalt poolt pakkume:

– Tasuta konsultatsioonid

– Korrektsed lepingud

– Professionaalsed tehingud

– Aitame laenuga

Location