ME TOETAME

ERE Grupp aitab kaasa kadunud inimeste otsingutele

 

2017 aasta aprillist toetab ERE Grupp fondi „Kadunud SA“, mis tegeleb teadmata kadunud inimeste otsingutega. ERE Grupi toetusel soetab fond uusi seadmeid otsinguoperatsioonide tõhusaks läbiviimiseks.

Igal aastal kaob Eestis kümneid inimesi – nii pensionäre kui ka lapsi. Sageli ei jätku ametlikel organisatsioonidel inim- ega finantsressursse suuremahuliste otsinguoperatsioonide läbiviimiseks ning kadunute otsimine jääb nende sugulastele ja lähedastele. Sellel põhjusel peame oluliseks osutada toetust ühiskondlikele organisatsioonidele, mis tulevad appi kadunud inimeste meeleheitel sugulastele.

Juba kaheksa aasta vältel aitab fond „Kadunud SA“ otsinguoperatsioonide korraldamisel ja läbiviimisel ning samuti viib läbi koolitusüritusi, mille teemad varieeruvad ohutusreeglitest metsade külastamisel kuni võitluseni inimkaubanduse vastu.

Meie rahalisel toetusel soetab fond uusi professionaalseid seadmeid teadmata kadunute inimeste tõhusaks otsinguteks: veealune kaamera siseveekogude uurimiseks, kütusel töötav elektrigeneraator ning samuti professionaalne metalliotsija. Peale selle viiakse läbi koolieelikutele mõeldud seminar, mis on pühendatud ohutu käitumisele looduses.

 

  • Alates 2017 a. märtsi kuust on ERE Grupp heategevusfondi ”Minu Unistuste Päev” kuldne sponsor.
  • Aastal 2017 aitas ERE Grupp soetada Budolinn Judokoolile uue mugava bussi. Loodame, et see aitab noortel judokatel Eestit maailmaareenil väärikalt esindada. Eesti judo seostub kindlalt just Aleksei ja Dmitri Budõlinite nimedega, kes võitsid esikohti selle ala kõrgema taseme võistlustel. Me loodame, et noored judokad saavad väärilisteks vendade Budõlinite töö jätkajateks.
  • Aastal 2016 ERE Grupi osalusel pääses Eesti olümpiakoondisesse triatloni tõusev täht Kaidi Kivioja, kes stabiilselt võitis sellel spordialal kohti Euroopa esikümnes. 2016. aasta kahe päevaga tõusis 23-aastane Rakvere tüdruk maailma reitingus 56. kohale ja seejärel võitis 44. koha olümpiamängudel Rio de Janeiros.
  • Aastal 2015 külastasid Haiba Lastekodu lapsed ja Viimsi Perekodu kasvandikud ERE Grupi toetusel lavastust „Pipi Pikksukk“ Rahvusooperis Estonia.
  • Aastal 2014 soetasime koolitarbeid Tallinna Lastekodu Maarjamäe Keskuse kasvandike jaoks ning korraldasime nendele mustkunstniku etenduse.
  • Aastal 2013 kinkisime kodutehnika komplekti Tallinna Lastekodu Mustamäe Keskuse imikute ja puuetega laste majale.
  • Aastal 2012 korraldasime haridus-meelelahutusürituse Tallinna Lastekodu Maarjamäe Keskuse kasvandikele.