Veerenni tn.19-4, Kesklinn, Tallinn

Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

40 000 €
2 030.46 €/m2
LOO ENDALE KODU RENOVEERITUD MAJAS

Üldinfo

LiikKorter
Tehingu liikMüük
Hind40 000 €
Üldpind19.7 m2
Tubade arv1
Korrus2/3

Kirjeldus

Hubane ühetoaline korter teisel korrusel.

Korter on pakumisel ilma remondita “musta karbi” kujul, mis annab uuele omanikule võimaluse luua interjööri ja sisustuse vastavalt oma maitsele. Aknad avanevad hoovi poole.

Tänu sellele, et väikeste korterite järele on tugev nõudlus – SUUREPÄRASELT SOBIB INVESTEERINGUKS JA VÄLJAÜÜRIMISEKS (antud piirkonnas on sellise korteri üürihind 300-350 eur).

Majale on väljastatud ehitusluba nr.1612271/01426.

Gaasiküttega liitumise võimalus. Gaasiühendus on majal olemas ja toru on veetud kuni korteri ukseni.

Kahe- ja kolmekorruselised puitmajad paistavad silma kvaliteetse arhitektuuri poolest. Puuarhitektuuri austajate jaoks on need ajas püsima jäänud ehitised tõeliseks kingituseks. Kui lisada siia veel mugav ja mainekas asukoht, on eeliseid lausa topelt rohkem.

Pakutav objekt, aadressil Veerenni 19 asuv 1924. aastal ehitatud hoone on just üks sellistest ajaloolistest puitmajadest, mis eristub oma kordumatute detailidega. Maja fassaad ja siseõu läbisid 2015. aastal uuenduskuuri, mille käigus säilitati hoone arhitektuuriline stiil. Maja puhastati ja värviti, paigaldati uued puitaknad ja -uksed. Nelja kuu jooksul toimub ka katuse tõstmine mille peale maja saab lisakorruse, uue katuse ning korterid tõstavad väärtuse.

Tallinna südalinna äärel Baltika kvartalis asuva Moetänava lähedal paikneva maja eeliseks on kaunis ümbritsev keskkond ja üksteisest vaid jalutuskäigu kaugusel asetsevate Eesti loov- ja disainiettevõtete, näiteks Monton, Mosaic, Baltman ja Ivo Nikkolo, lähedus. Lisaks aadressil Veerenni 19 asuva maja enda ajaloolisele väärtusele rõõmustab huvilisi ka Baltika Kvartali omanike püüd säilitada piirkonna miljööväärtust – näiteks figureerib kaupluste sisekujunduses kunagiste vabrikute atmosfäär ning palju kasutatakse antiikset mööblit, mis on justkui ühenduslüli mineviku ja oleviku vahel.

Hoone asukoha mugavust kinnitab lähedus vanalinnale ja täielikult renoveeritud legendaarsele kinole Kosmos, samuti väga hea transpordiühendus Tallinna kõigi linnaosadega. Vähem kui 7-minutilise jalutuskäigu kaugusel majast, eemal liiklusrohketest tänavatest, asub Vaikne park. Rahulik roheline nurgake kvartali sees on suurepärane koht, kus lastega jalutada, puhata ja meeldivalt aega veeta.

Sellised majad lisavad Tallinnale erilist veetlust, sest just nendes peitub nii linnaosade kui ka linna kui terviku hing. Ärge laske käest võimalust osta eluase ajaloolisesse majja, sest sellise kinnisvara väärtusele ajahammas juba ei hakka!

Helistage meile – hea meelega aitame kaasa uue kodu soetamisel!

Osaühing Estonian Real Estate (ERE) on asutatud 2005. aastal. Kuni 2010. aastani tegelesime kinnisvara vahendamisega, kuid alates 2010. aastast oleme keskendunud peamiselt kinnisvara arendamisele.Meie juhtivatel spetsialistidel on enam kui 10 aastat kogemust kinnisvara valdkonnas. Oleme oma ala professionaalid, kes on alati valmis leidma Teie jaoks parima lahenduse.

Omalt poolt pakkume:
– Tasuta konsultatsioonid
– Korrektsed lepingud
– Professionaalsed tehingud
– Aitame laenuga

Asukoht